לבידים

  • לבידים
  • לבידים
  • לבידים
  • לבידים
  • לבידים
  • לבידים

חברת המדביק, עוסקת בייבוא ואספקת לבידים למעלה מ-40 שנה וכיום נחשבת החברה למובילה והמתקדמת בתחום, עם היצע רחב ומגוון של סוגים, גדלים ואפשרויות התאמה למוצרים שונים. הלבידים, המוכרים יותר כדיקט או סנדוויץ’ משמשים בעיקר לענף הנגרות, בניית רהיטים ובייחוד ארונות ומטבחים. אנחנו מספקים לוחות גלויים לצד לוחות מודבקים (פורניר / פורמייקה) ומציעים את מניפת העוביים הקיימת בשוק החל מ-4 מ”מ ועד 30 מ”מ. גודל הלוחות הוא סטנדרט של 1.22X2.44 מטר.

מהו עץ לבוד? לוח עץ תעשייתי המורכב משכבות עץ ניצבות זו לזו ובשפה היומיומית מוכרים יותר כדיקט או סנדוויץ’. באופן יחסי לחומרים מרוכבים אחרים, עץ הלבוד נחשב חזק מאוד, למעשה עד לסוף מלחמת העולם השנייה היה חומר פופולארי גם לבניית מטוסים וכיום משמש לבניית רהיטים ובייחוד ארונות ומטבחים. טכנולוגיית ייצור העץ הלביד מאפשרת יצירת לוחות עבודה מעץ בממדים אשר לא תמיד ניתן לנסרם מתוך העץ הגולמי. 


אוקומה אדום

לבידי אוקומה אדום, מיובאים על-ידי חברת המדביק ונחשבים לפופולאריים ומבוקשים. הלבידים עשויים משכבות דחוסות ואחידות של קילופי פורניר מעץ אוקומה אדום – חומר עמיד וחזק במיוחד, שנותר ישר לחלוטין בכל מצב ובכל מזג אוויר. הלבידים מיוצרים במידת סטנדרט ונוחה לעיבוד של 1.22X2.44 מטר ובטווח רחב מאוד של עוביים, מ-4 ועד 30 מ”מ – ליעודים ושימושים שונים.

*לבידי אוקומה אדום נמצאים באופן קבוע במלאי כמוצר מדף.

לבידי בירצ’ (ליבנה)

לבידים איכותיים מעץ בירץ’ (ליבנה), המכונים גם לבידים רב- שכבתיים אותם מייבאת החברה מרוסיה. הלבידים עשויים ממספר רב של שכבות אחידות המקנות להם עמידות גבוהה. ללבידי הבירץ’ מראה ומרקם נאים לעין. יש המעדיפים להדגיש איכויות אלה, ולהשתמש בלבידים כמשטחים ודפנות חשופים, ללא ציפוי. לבידי הבירץ’ מיובאים בטווח רחב מאוד של עוביים, מ-4 ועד 30 מ”מ.

* לבידי בירץ’ (ליבנה) נמצאים באופן קבוע במלאי כמוצר מדף.


לבידי טווין (קומבי)

לבידי טווין מיוצרים משכבות אחידות ונאות של עץ לבן, ומיובאים לארץ על-ידי חברת המדביק. העץ הלבן רך, קל ונוח לעיבוד, ומתאים במיוחד לייצור רהיטים. לבידי הטווין מיובאים בטווח רחב מאוד של עוביים, מ-4 עד 30 מ”מ.

*לבידי טווין (קומבי) נמצאים באופן קבוע במלאי כמוצר מדף.

לבידי צפצפה

לבידי צפצפה נחשבים ליוקרתיים ומאופיינים בגוון בהיר, משקל קל ורכות המאפשרת לעבד אותם בקלות יחסית. חברת המדביק מייבאת לבידי צפצפה בטווח רחב מאוד של עוביים, מ-4 עד 30 מ”מ.

*לבידי צפצפה נמצאים באופן קבוע במלאי כמוצר מדף.


מעוניינים במידע נוסף? צרו קשר ותשאלו אותנו.אנחנו תמיד מוכנים לקבל פרוייקט חדש.